Zapraszam do Lolka w Sobotę

Po 3 mies. dojechałem do Chin i zdążyłem wrócić do PL. W związku z tym zapraszam Was wszystkich na imprezę w pubie Lolek na Polach Mokotowskich w Sobotę 2 Paź o godz 19 gdzie z wielką przyjemnością spotkam się z Wami, pokażę zdjęcia i podzielę się wrażeniami. Będę tam ja, moja kochana Żonka i oczywiście mój motocykl!

DSC01554


Zostaw Wiadomość

Przygotowania

Za trzy miesiące będę już w trasie, więc teraz przyszedł czas na ostateczne ustalenia. Kilka dni temu w Londynie ustaliliśmy finalne szczegóły. Startujemy 17 kwietnia, ale ja z Warszawy ruszam samolotem już 15, żeby zdążyć odebrać motocykl na miejscu. W Pekinie bę ... czytaj więcej »

Sprzęt

Jadę jednym z najbardziej popularnych motocykli „podróżniczych” – BMW 1200 GS ADVENTURE. Jest wytrzymały, wygodny i praktycznie bezawaryjny. Produkowaną fabrycznie maszynę dostosowałem do swoich potrzeb i trasy – zmieniłem amortyzatory, opony oraz wszystkie ... czytaj więcej »

Partnerzy

logo_Poznaj_Swiat MotoVoyager logo_duze onet_logo1-1 logo_scigacz_Szerokosc2 extremium logo Logo MotoRmania1 Logo Wiadomosci Motocyklowe1-1

Sponsorzy

ASUS logo FAB slogan logo ejko bez szalika1 logo bajtel black version2