Zapraszam do Krakowa – spotkanie!

Witajcie po przerwie! Mimo, że wyprawa zakończona, w eterze medialnym ruch na jej temat dopiero się zaczyna :) Na pierwszy ogień zapraszam do Krakowa do Klubu Podróżników “ATLANTYDA”. Już 6 września o godz. 20 będę ich gościem, razem z motocyklem oczywiście (który właśnie przyjechał do Wielkiej Brytanii statkiem z Chin). Pokażę najlepsze zdjęcia, opowiem swoje wrażenia i te przygody, które zmroziły mi krew, zabawne anegdoty i mnóstwo przydatnych informacji (uwierzcie, na stronie pojawił się tylko wycinek tego, co przeżywałem przez te 3 miesiące…) jak samemu zrobić taka wyprawę – niekoniecznie od razu do Pekinu.

Mam nadzieję, do zobaczenia! Poniżej plakat promujący mój “występ” w Klubie Ptasiek przy ulicy Dajwór 3.

Inauguracja Klubu "Atlantyda"

Zostaw Wiadomość

Przygotowania

Za trzy miesiące będę już w trasie, więc teraz przyszedł czas na ostateczne ustalenia. Kilka dni temu w Londynie ustaliliśmy finalne szczegóły. Startujemy 17 kwietnia, ale ja z Warszawy ruszam samolotem już 15, żeby zdążyć odebrać motocykl na miejscu. W Pekinie bę ... czytaj więcej »

Sprzęt

Jadę jednym z najbardziej popularnych motocykli „podróżniczych” – BMW 1200 GS ADVENTURE. Jest wytrzymały, wygodny i praktycznie bezawaryjny. Produkowaną fabrycznie maszynę dostosowałem do swoich potrzeb i trasy – zmieniłem amortyzatory, opony oraz wszystkie ... czytaj więcej »

Partnerzy

logo_Poznaj_Swiat MotoVoyager logo_duze onet_logo1-1 logo_scigacz_Szerokosc2 extremium logo Logo MotoRmania1 Logo Wiadomosci Motocyklowe1-1

Sponsorzy

ASUS logo FAB slogan logo ejko bez szalika1 logo bajtel black version2