Sponsorzy

Specjaliści w imporcie i dystrybucji  nawigacji satelitarnej GPS, telekomunikacji mobilnej, komputerów klasy PC i podzespołów do nich oraz gamy tysięcy akcesoriów.

Specjaliści w imporcie i dystrybucji nawigacji satelitarnej GPS, telekomunikacji mobilnej, komputerów klasy PC i podzespołów do nich oraz gamy tysięcy akcesoriów.

Transport i spedycja na terenie Polski, Europy Zachodniej, panstw sasiedzkich, Rosji oraz innych.

Firma EJKO prowadzi działalność w zakresie transportu, magazynowania towarów, spedycji krajowej oraz międzynarodowej.

caption

ASUS jest wiodącą firmą ery cyfrowej o bogatym portfolio, na które składają się notebooki, netbooki, płyty główne, karty graficzne, napędy optyczne, stacjonarne komputery osobiste, serwery, rozwiązania bezprzewodowe, telefony komórkowe i urzadzenia sieciowe.

Przygotowania

Za trzy miesiące będę już w trasie, więc teraz przyszedł czas na ostateczne ustalenia. Kilka dni temu w Londynie ustaliliśmy finalne szczegóły. Startujemy 17 kwietnia, ale ja z Warszawy ruszam samolotem już 15, żeby zdążyć odebrać motocykl na miejscu. W Pekinie bę ... czytaj więcej »

Sprzęt

Jadę jednym z najbardziej popularnych motocykli „podróżniczych” – BMW 1200 GS ADVENTURE. Jest wytrzymały, wygodny i praktycznie bezawaryjny. Produkowaną fabrycznie maszynę dostosowałem do swoich potrzeb i trasy – zmieniłem amortyzatory, opony oraz wszystkie ... czytaj więcej »

Partnerzy

logo_Poznaj_Swiat MotoVoyager logo_duze onet_logo1-1 logo_scigacz_Szerokosc2 extremium logo Logo MotoRmania1 Logo Wiadomosci Motocyklowe1-1

Sponsorzy

ASUS logo FAB slogan logo ejko bez szalika1 logo bajtel black version2