Przygotowania

Załatwiam wizy… styczeń 19, 2010

Za trzy miesiące będę już w trasie, więc teraz przyszedł czas na ostateczne ustalenia. Kilka dni temu w Londynie ustaliliśmy finalne szczegóły. Startujemy 17 kwietnia, ale ja z Warszawy ruszam samolotem już 15, żeby zdążyć odebrać motocykl na miejscu. W Pekinie będziemy plus/minus 2 lipca, restrykcyjną wizę chińską na moje BMW mam do 5 lipca, czyli tego dnia muszę wstawić maszynę na statek powrotny…

Przygotowania grudzień 03, 2009

Do rozpoczęcia wyprawy mam jeszcze cztery miesiące ale już część spraw przedwyjazdowych jest zamknięta. Do takich należą min. szczepienia (przeciw żółtaczce typu A i B, tężcowi), nowy paszport z wystarczającą liczbą wolnych stron na wizy oraz sprawdzone dokumenty – szczególnie te celne. Wszystkie dane muszą być identyczne w druku i praktyce, np. … czytaj więcej »

Przygotowania

Za trzy miesiące będę już w trasie, więc teraz przyszedł czas na ostateczne ustalenia. Kilka dni temu w Londynie ustaliliśmy finalne szczegóły. Startujemy 17 kwietnia, ale ja z Warszawy ruszam samolotem już 15, żeby zdążyć odebrać motocykl na miejscu. W Pekinie bę ... czytaj więcej »

Sprzęt

Jadę jednym z najbardziej popularnych motocykli „podróżniczych” – BMW 1200 GS ADVENTURE. Jest wytrzymały, wygodny i praktycznie bezawaryjny. Produkowaną fabrycznie maszynę dostosowałem do swoich potrzeb i trasy – zmieniłem amortyzatory, opony oraz wszystkie ... czytaj więcej »

Partnerzy

logo_Poznaj_Swiat MotoVoyager logo_duze onet_logo1-1 logo_scigacz_Szerokosc2 extremium logo Logo MotoRmania1 Logo Wiadomosci Motocyklowe1-1

Sponsorzy

ASUS logo FAB slogan logo ejko bez szalika1 logo bajtel black version2