Partnerzy

podroze_logo-oryg
Serwis największego portalu Internetowe w Polsce, zamieszczający newsy z wypraw wysokogórskich, żeglarskich, rowerowych, eksploracyjnych oraz… motocyklowych.

extremium logo
Dwumiesiecznik ukazujacy sie na rynku od kilku lat.  Piszą o wyprawach, wydarzeniach i szalonych sportowcach…

logo scigacz_duze
Największy portal motocyklowy, skupiający zarówno fanów szybkich maszyn, jak i miłośników turystyki, freestylu
i innych form aktywności na dwóch kołach.

MotoVoyager logo_duze
Magazyn o podróżach dalekich i bliskich, oczywiście na motocyklu. Mnóstwo przydatnych porad, wskazówki dotyczące innych krajów, ceny na egzotycznych stacjach paliw…

Logo MotoRmania1
Miesięcznik motocyklowy – testy, szkoła jazdy, historie  celebrities na dwóch kołach, biografie słynnych zawodników. Do kupienia w dobrych kioskach i na stacjach Shell.

Logo Wiadomosci Motocyklowe1
Dwutygodnik w wiadomej tematyce, z najnowszymi informacjami zarówno z wyścigów jak i miejskich wydarzeń, z akcji dotyczących biezpiecznje jazdy oraz szeroko pojętej turystyki.

Przygotowania

Za trzy miesiące będę już w trasie, więc teraz przyszedł czas na ostateczne ustalenia. Kilka dni temu w Londynie ustaliliśmy finalne szczegóły. Startujemy 17 kwietnia, ale ja z Warszawy ruszam samolotem już 15, żeby zdążyć odebrać motocykl na miejscu. W Pekinie bę ... czytaj więcej »

Sprzęt

Jadę jednym z najbardziej popularnych motocykli „podróżniczych” – BMW 1200 GS ADVENTURE. Jest wytrzymały, wygodny i praktycznie bezawaryjny. Produkowaną fabrycznie maszynę dostosowałem do swoich potrzeb i trasy – zmieniłem amortyzatory, opony oraz wszystkie ... czytaj więcej »

Partnerzy

logo_Poznaj_Swiat MotoVoyager logo_duze onet_logo1-1 logo_scigacz_Szerokosc2 extremium logo Logo MotoRmania1 Logo Wiadomosci Motocyklowe1-1

Sponsorzy

ASUS logo FAB slogan logo ejko bez szalika1 logo bajtel black version2