Nowe zdjęcia

W trakcie wyprawy będą pojawiały się tu zdjęcia ukazujące niemal całą trasę Londyn-Pekin, tymczasem możecie obejrzeć przygotowania: nowe części motocykla, dodatkowe gadżety etc. W dziale Poprzednie Wyprawy czeka za to mnóstwo ujęć z miejsc, w których nabierałem doświadczenia.

Chiny

39 Photos

Tybet

70 Photos

Kirgistan

8 Photos

Tadżykistan

40 Photos

Uzbekistan

20 Photos

Turkmenistan

22 Photos

Wschodnia Turcja

26 Photos

Turcja

Zdjęcia z drugiego tygodnia wyprawy

64 Photos

Galeria Wyprawy - Europa

UZUPEŁNIANIA NA BIEŻĄCO OD 17 KWIETNIA DO POCZĄTKÓW LIPCA 2010. ZAPRASZAM!

58 Photos

Przygotowania

Ostatnie miesiące przed wyruszeniem w trasę. Motocykl jest już właściwie gotowy, czeka go tylko ostatni przegląd w warsztacie i wymiana opon. Uchwyty pod GPS, iPoda i radio UKF są zainstalowane, nakładka na szybę również. Amortyzatory też już na swoich miejscach...

16 Photos

Przygotowania

Za trzy miesiące będę już w trasie, więc teraz przyszedł czas na ostateczne ustalenia. Kilka dni temu w Londynie ustaliliśmy finalne szczegóły. Startujemy 17 kwietnia, ale ja z Warszawy ruszam samolotem już 15, żeby zdążyć odebrać motocykl na miejscu. W Pekinie bę ... czytaj więcej »

Sprzęt

Jadę jednym z najbardziej popularnych motocykli „podróżniczych” – BMW 1200 GS ADVENTURE. Jest wytrzymały, wygodny i praktycznie bezawaryjny. Produkowaną fabrycznie maszynę dostosowałem do swoich potrzeb i trasy – zmieniłem amortyzatory, opony oraz wszystkie ... czytaj więcej »

Partnerzy

logo_Poznaj_Swiat MotoVoyager logo_duze onet_logo1-1 logo_scigacz_Szerokosc2 extremium logo Logo MotoRmania1 Logo Wiadomosci Motocyklowe1-1

Sponsorzy

ASUS logo FAB slogan logo ejko bez szalika1 logo bajtel black version2