Relacja na żywo

The Ride London To Beijing grudzień 14, 2012

Wreszcie jest! Nowy film The Ride London To Beijing z mojej wspaniałej wyprawy! Niebawem do kupienia w sklepie internetowym!

Zapraszam do Lolka w Sobotę wrzesień 30, 2010

Po 3 mies. dojechałem do Chin i zdążyłem wrócić do PL. W związku z tym zapraszam Was wszystkich na imprezę w pubie Lolek na Polach Mokotowskich w Sobotę 2 Paź o godz 19 gdzie z wielką przyjemnością spotkam się z Wami, pokażę zdjęcia i podzielę się wrażeniami. Będę tam ja, … czytaj więcej »

Zapraszam do Krakowa – spotkanie! sierpień 30, 2010

Witajcie po przerwie! Mimo, że wyprawa zakończona, w eterze medialnym ruch na jej temat dopiero się zaczyna Na pierwszy ogień zapraszam do Krakowa do Klubu Podróżników “ATLANTYDA”. Już 6 września o godz. 20 będę ich gościem, razem z motocyklem oczywiście (który właśnie przyjechał do Wielkiej Brytanii statkiem z … czytaj więcej »

Ostatni news z Pekinu, następne już z kraju lipiec 05, 2010

Ostatnie trzy dni w Pekinie. Odwiozłem motocykl do portu oddalonego o 160km od miasta, i cóż, musiałem się z nim rozstać… Zostawiłem jeden kufer tzw. techniczny ze śpiworem, częściami zamiennymi a resztę zabrałem ze sobą. Transport morski jest mniej restrykcyjny niż lotniczy, nie ma problemów z paliwem (trzeba zostawić jak … czytaj więcej »

THIS IS THE END – PEKIN!!! lipiec 02, 2010

PEKIN ! DOJECHAŁEM!!!
Po około 80 dniach podróży, przejechaniu 19 tys. km przez 15 krajów dotarłem do Pekinu. Czy było warto? Jasne, że było – przejechać już przez trochę nudną Europę, przepłynąć statkiem widmo przez Morze Kaspijskie, stracić pieniądze na granicy Uzbekistanu, przejechać 60 km przez 6 godzin w śniegu i … czytaj więcej »

Przygotowania

Za trzy miesiące będę już w trasie, więc teraz przyszedł czas na ostateczne ustalenia. Kilka dni temu w Londynie ustaliliśmy finalne szczegóły. Startujemy 17 kwietnia, ale ja z Warszawy ruszam samolotem już 15, żeby zdążyć odebrać motocykl na miejscu. W Pekinie bę ... czytaj więcej »

Sprzęt

Jadę jednym z najbardziej popularnych motocykli „podróżniczych” – BMW 1200 GS ADVENTURE. Jest wytrzymały, wygodny i praktycznie bezawaryjny. Produkowaną fabrycznie maszynę dostosowałem do swoich potrzeb i trasy – zmieniłem amortyzatory, opony oraz wszystkie ... czytaj więcej »

Partnerzy

logo_Poznaj_Swiat MotoVoyager logo_duze onet_logo1-1 logo_scigacz_Szerokosc2 extremium logo Logo MotoRmania1 Logo Wiadomosci Motocyklowe1-1

Sponsorzy

ASUS logo FAB slogan logo ejko bez szalika1 logo bajtel black version2